KONST / Litografier / Färglitografi 12689300
nr 1268 9300
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 129/150. Motivet: 65x52 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:55:03
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström